Hizmetlerimiz

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz tesisatının nasıl yapılacağı hangi güzergâhlardan geçeceği, kombinin nereye konulması gerektiği, ne kadar petek konulursa evin ısınacağı gibi birçok sorunuz keşif sırasında deneyimli personelimiz tarafından cevaplandırılacaktır.

Duşakabin

Eskiden küvetler vardı ama hijyen olarak çok ideal değillerdi. Ama sonradan çıkan duşakabinler bu sorunun ortadan kalkmasını sağladı. İlk zamanlar köşeli olan modeller göze çarparken şimdilerde oval olan duşakabin modelleri dikkat çekiyor.

Kartonpiyer – Tavan Işıklandırma

Led ışıklı tavan ustası arayanlara en iyi ustalarla çalışma şansı sunuyoruz. Kaliteli bir hizmet anlayışı ile özenle seçerek elde ettiğimiz Güzel Evim Dekorasyon led ışıklı tavan ekibi bu işi uzmanlıkla yapıyoruz.

Pvc & Demir Doğrama

PVC kapı ve pencere sistemleri yaşam konforunuz, tasarruf ve verimli kullanımı düşünülerek tasarlanmıştır. PVC, pencere ve kapılar için kullanılabilecek en üstün yalıtım malzemesi olup yaşam alanlarınızı estetik çözümlerle güzelleştirir.

Mutfak Dekorasyon

Banyo & Mutfak Dekorasyon

Güzel Evimin eşsiz mutfak tasarımları ile mutfağınızı yeni baştan yaratalım. İzmir Mutfak Dolabı , Tavan Aydınlatma uygulamalarımız ile estetiği mutfağınızda yaşayın, evinizde mükemmelliğe ilk adımı mutfağınıza atın.

Alçıpan & Asma Tavan

Siz hayal edin biz uygulayalım; Eviniz ya da iş yeriniz için en uygun tasarımı sizin için profesyonel ekibimizle uyguluyoruz. Sizi kimseyle uğraştırmadan hızlı ve kusursuz bir biçimde anahtar teslim uygulamaktayız.

Boya – Badana

İyi yapılmış bir boya badana işi ancak kaliteli malzemelerin usta ellerde kullanılmasıyla ortaya çıkar.

Sermaik Fayans Döşeme

Şıklık ve zerafetin görsel anlamda göze çarpan önemli noktasıdır.

Sıhhi Tesisat

İzmir Tesisat, İzmir tesisat firmaları arasında 20 yıldır güvenle ve başarıyla çalışmalarını sürdürmektedir. su tesisatı, kombi tesisatı döşemesi, tamirinden tesisat tıkanıklıklarının açılmasına kadar birçok alanda hizmet veren ekibimizin ilk hedefi hızlı ve kalıcı çözümü bulmaktır.

Tadilat ve Dekorasyonun Doğru Adresi

Çalışma Sistemimiz

Anahtar Teslim

Güzel Evim olarak tüm ihtiyaçlarınıza yönelik A’dan Z’ye komple anahtar teslim tadilat dekorasyon işlemlerinizi profesyonel ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Güvenilir Markalar

Sektörünün öncü firmalarından Güzel Evim, alanında tanınmış öncü markalarla gerçekleştirdiği işbirliğini yaşam alanlarınıza yansıtıyor.

Zamanında Teslimat

Söz verdiğimiz günde işinize başlar, Taahhüt ettiğimiz günde işinizi neticelendiririz. Ne olursa olsun kaliteden taviz vermeyiz.

Profesyonel Hizmet

Güzel Evim, sizin için en iyi tadilat ve dekorasyonu, en kaliteli markaların gücünden faydalanarak en iyi işçilik hizmeti ile uygun fiyata gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Open chat
Yardımcı Olmamı İster Misiniz